Mutai CMTB1-63 3P MCB Miniature Circuit Breaker
Fa'amatalaga o le Oloa
E mafai e le CMTB1-63 miniature circuit breaker ona puipuia le masini mai le short circuit ma le soona mamafa, e mafai fo'i ona fa'aaogaina mo le fa'aliliuina ma le fa'aliliuina o le eletise e le masani ai. O le MCB e fa'alelei lona fausaga, e fa'atuatuaina lona fa'atinoga, e maualuga lona gafatia e motusia ai, e matagofie lona foliga ma isi mea. O le atigi ma vaega e faia mai mea e tete'e atu ai i le pa'i ma e malolosi lona uiga e tete'e atu ai i le afi.
| Igoa o le oloa | MCB Miniature Circuit Breaker |
| Fa'ata'ita'iga NUMERA. | CMTB1-63 3P |
| Tulaga Masani | IEC60898-1 |
| Tusi Faamaonia | CE |
| Taimi fa'atulagaina I totonu (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Tagata Polani | 3P |
| Voltage fa'atulagaina Ue (V) | 400/415V |
| Taimi fa'atulagaina | AC 50/60Hz |
| Malosiaga o le matagaluega pu'upu'u fa'atulagaina Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Fa'atulagaina o le voltage tete'e atu i le fa'aosofiaga Uimp | 4000V |
| Vevela o le si'osi'omaga | -20℃~+40℃ |
| Ituaiga o le fa'asa'olotoina vave | CD |
| Lanu | Pa'epa'e + mumu |
| Auaunaga | OEM ma le ODM |
Pi'o
Tagata Polani
Tulaga lelei
1. Fa'atasi ai ma le la'ititi ma le la'ititi o le lapo'a, faigofie ona fa'apipi'i
2. Vaega o le pu'upu'u o le tafe, so'ona tele, maualuga le gafatia e motusia ai
3. e mafai ona tuʻuina atu le puipuiga faʻatuatuaina mai faʻaletonu eletise, ma ua faʻataʻitaʻiina e ausia tulaga faʻavaomalo o le saogalemu.
Talosaga
E faʻaaogaina lautele oloa MCB i fale, nofoaga, fale gaosi oloa, ma le fesiitaiga o le eletise.
Isi
Afifiina
4 pcs i totonu o le pusa, 60 pcs i fafo.
Fua i le pusa pito i fafo: 41*21.5*41.5 cm
Maketi Autū
Sasaʻe Tutotonu, Aferika, Asia i Sautesasae, Amerika i Saute, Maketi a Rusia.
Aiseā e filifili ai i matou
Telefoni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













