Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb Miniature Circuit Breaker
Fa'amatalaga o le Oloa
O le CMTB1-63 miniature circuit breaker e ofoina atu le puipuiga mai feso'ota'iga pupuu ma so'ona fa'aaogaina, ma e mafai fo'i ona fa'aaogaina mo fesiita'iga ma suiga o le eletise e seasea ona faia. O le MCB e iai le mamanu fa'atulagaina fa'alelei, fa'atinoga fa'atuatuaina, gafatia tele e motusia, ma se foliga matagofie. O lona atigi ma vaega e fausia mai meafaitino e tete'e malosi i a'afiaga ma uiga e tete'e atu i le afi.
Ua mamanuina le MCB ina ia ausia tulaga faatonuina o le IEC/EN60898-1 ma e mafai ona faʻaaogaina i faiga faʻa-AC 50/60Hz ma le voltage ratings o le 230V/240V/400V/415V. O lona maualuga o le eletise ua faʻatulagaina e 63A ma e talafeagai mo faʻaoga e manaʻomia ai eletise e maualalo ifo nai lo lenei tapulaʻa.
| Igoa o le oloa | MCB |
| Fa'ata'ita'iga NUMERA. | CMTB1-63 2P |
| Tulaga Masani | IEC60898-1 |
| Tusi Faamaonia | CE |
| Taimi fa'atulagaina I totonu (A) | 1A-63A |
| Tagata Polani | 2P |
| Voltage fa'atulagaina Ue (V) | 400/415V |
| Taimi fa'atulagaina | AC 50/60Hz |
| Malosiaga o le matagaluega pu'upu'u fa'atulagaina Icn | 3000A/4500A |
| Fa'atulagaina o le voltage tete'e atu i le fa'aosofiaga Uimp | 4000V |
| Vevela o le si'osi'omaga | -20℃~+40℃ |
| Ituaiga o le fa'asa'olotoina vave | C |
| Lanu | Lanu pa'epa'e |
| Auaunaga | OEM ma le ODM |
Pi'o
Tagata Polani
Tulaga lelei
1. Puipuiga o matagaluega mai le tafega o le eletise pupuu
2. Puipuiga o matagaluega faasaga i le soona tele o le eletise
3. Manaia le mamanu ma faigofie ona faʻapipiʻi
Talosaga
O MCB Miniature circuit breakers e fa'apolofesa ma fa'aaogaina lautele i fale, nofoaga, fa'aoga tau alamanuia, ma le fesiitaiga o le eletise.
Isi
Afifiina
6 pcs i totonu o le pusa, 120 pcs i fafo.
Fua i le pusa pito i fafo: 41*21.5*41.5 cm
Maketi Autū
O a matou maketi autu o loʻo i itulagi e pei o Sasaʻe Tutotonu, Aferika, Asia i Sautesasae, Amerika i Saute, Maketi Rusia...ma isi
Aiseā e filifili ai i matou
Telefoni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













