CMTB1-63H 4P Malosiaga Maualuga o le Masini Fa'amama Fa'ata'amilosaga La'ititi Mcb
Fa'amatalaga o le Oloa
E mafai e le CMTB1-63 miniature circuit breaker ona puipuia le tafe mai le pu'upu'u ma le soona fa'atumuina o le eletise, e mafai fo'i ona fa'aaogaina e fai ma auala e fa'aliliu ai ma fa'aliliu ai le eletise. O le miniature circuit breaker o se vaega taua o so'o se faiga eletise, e maua ai le puipuiga fa'atuatuaina mai mea matautia tau eletise ma fa'amautinoa ai le saogalemu ma le lelei o le fa'agaoioiga o matagaluega ma masini eletise.
| Igoa o le oloa | MCB mo le MCB o le Miniature Circuit Breaker |
| Fa'ata'ita'iga NUMERA. | CMTB1-63 4P |
| Tulaga Masani | IEC60898-1 |
| Tusi Faamaonia | CE |
| Taimi fa'atulagaina I totonu (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Tagata Polani | 4P |
| Voltage fa'atulagaina Ue (V) | 400/415V |
| Taimi fa'atulagaina | AC 50/60Hz |
| Malosiaga o le matagaluega pu'upu'u fa'atulagaina Icn | 6000A |
| Fa'atulagaina o le voltage tete'e atu i le fa'aosofiaga Uimp | 4000V |
| Vevela o le si'osi'omaga | -20℃~+40℃ |
| Ituaiga o le fa'asa'olotoina vave | CD |
| Lanu | pa'epa'e ma efuefu |
| Auaunaga | OEM ma le ODM |
Tagata Polani
Talosaga
O MCB Miniature circuit breakers e fa'apolofesa ma fa'aaogaina lautele i fale, nofoaga, fa'aoga tau alamanuia, ma le fesiitaiga o le eletise.
Tulaga lelei
1. Puipuiga o matagaluega mai le tafega o le eletise pupuu
2. Puipuiga o matagaluega faasaga i le soona tele o le eletise
3. Malosiaga tele e malepe ai
4. Manaia le mamanu ma faigofie ona faʻapipiʻi
Isi
Afifiina
3 fasi i totonu o le pusa, 60 fasi i fafo o le pusa.
Fua i le pusa pito i fafo: 41*21.5*41.5 cm
Fesili ma Tali
Ua agavaa Mutai i le ISO 9001, ISO14001 tusi faamaonia o le faiga pulega, ma ua pasia e oloa le tusi faamaonia CCC, CE, CB ... ma isi.
Maketi Autū
O oloa e taliaina e tagata faʻatau, aemaise lava i Sasaʻe Tutotonu, Aferika, Asia i Sautesasae, Amerika i Saute, Maketi o Rusia.
1. Oloa autū: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... ma isi.
2. Ua maeʻa le filifili o pisinisi mai le gaosiga o vaega e oʻo atu i le faʻapotopotoga atoa o oloa, faʻataʻitaʻiina ma le pulea masani.
3. Faatasi ai ma le ISO 9001, ISO14001 tusi faamaonia o le faiga pulega, o oloa ua agavaa e tusi faamaonia faavaomalo CCC, CE, CB.
4. 'Au fa'apitoa fa'apolofesa, e mafai ona tu'uina atu auaunaga OEM ma ODM, e mafai ona tu'uina atu tau fa'atauva.
5. Taimi fa'ao'oina vave ma auaunaga lelei pe a uma le fa'atau atu.
Telefoni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













