Mutai CMTB1-63 4P C Curve Mcb Miniature Circuit Breaker
Fa'amatalaga o le Oloa
O le CMTB1-63 miniature circuit breaker e ofoina atu le puipuiga mai feso'ota'iga pupuu ma so'ona fa'aaogaina, ma e mafai fo'i ona fa'aaogaina mo fesiita'iga ma suiga o le eletise e seasea ona faia. Fa'atasi ai ma le mamanu fa'atulagaina fa'alelei, fa'atinoga fa'atuatuaina, gafatia tele e motusia ai, ma se foliga matagofie, o le MCB o se oloa sili ona lelei. O lona atigi ma vaega e fausia mai meafaitino e tete'e malosi i a'afiaga ma uiga e tete'e atu i le afi.
| Igoa o le oloa | MCB |
| Fa'ata'ita'iga NUMERA. | CMTB1-63 4P |
| Tulaga Masani | IEC60898-1 |
| Tusi Faamaonia | CE |
| Taimi fa'atulagaina I totonu (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Tagata Polani | 4P |
| Voltage fa'atulagaina Ue (V) | 400/415V |
| Taimi fa'atulagaina | AC 50/60Hz |
| Malosiaga o le matagaluega pu'upu'u fa'atulagaina Icn | 3000A/4500A |
| Fa'atulagaina o le voltage tete'e atu i le fa'aosofiaga Uimp | 4000V |
| Vevela o le si'osi'omaga | -20℃~+40℃ |
| Ituaiga o le fa'asa'olotoina vave | C |
| Lanu | Pa'epa'e + mumu |
| Auaunaga | OEM ma le ODM |
Pi'o
Tagata Polani
Tulaga lelei
1. Puipuiga o matagaluega mai le tafega o le eletise pupuu
2. Puipuiga o matagaluega faasaga i le soona tafe o le eletise
3. Manaia le mamanu ma faigofie ona faʻapipiʻi
Talosaga
E fa'aaogaina lautele le MCB i fale, nofoaga, fale gaosi oloa, felauaiga o le eletise...ma isi mea faapena.
Isi
Afifiina
3 fasi i totonu o le pusa, 60 fasi i fafo o le pusa.
Fua i le pusa pito i fafo: 22*8.2*8 cm
Maketi Autū
Sasaʻe Tutotonu, Aferika, Asia i Sautesasae, Amerika i Saute, Maketi a Rusia...ma isi
Fesili ma Tali
Ua fa'amaonia le MCB e tusi fa'amaonia fa'avaomalo e pei o le CCC, CE, ma le CB, ma ua lagolagoina fo'i e tusi fa'amaonia o le ISO 9001 ma le ISO 14001 pulega.
Aiseā e filifili ai i matou
Telefoni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













