MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB Miniature Circuit Breaker
Fa'amatalaga o le Oloa
E mafai e le CMTB1-63 miniature circuit breaker ona puipuia le masini mai le puipuiga mai le pu'upu'u ma le so'ona tele, e mafai fo'i ona fa'aaogaina e fai ma auala e fa'aliliu ai ma fa'aliliu ai le eletise. O le MCB e fa'alelei lona fausaga, fa'atuatuaina lona fa'atinoga, maualuga lona gafatia e motusia ai, foliga matagofie ma isi mea fa'apena. O le atigi ma vaega e faia i mea e tete'e atu i le pa'u, malosi lona tete'e atu i le afi.
E maua MCB i fa'atulagaga o le tasi-pole, lua-pole, ma le tolu-pole, ma e mafai e pou ta'itasi ona puipuia se matagaluega eseese.
| Igoa o le oloa | MCB Miniature Circuit Breaker |
| Fa'ata'ita'iga NUMERA. | CMTB1-63 1P |
| Tulaga Masani | IEC60898-1 |
| Tusi Faamaonia | CE |
| Taimi fa'atulagaina I totonu (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Tagata Polani | 1P |
| Voltage fa'atulagaina Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Taimi fa'atulagaina | AC 50/60Hz |
| Malosiaga o le matagaluega pu'upu'u fa'atulagaina Icn | 6000A |
| Fa'atulagaina o le voltage tete'e atu i le fa'aosofiaga Uimp | 4000V |
| Vevela o le si'osi'omaga | -20℃~+40℃ |
| Ituaiga o le fa'asa'olotoina vave | CD |
| Lanu | Pa'epa'e + efuefu |
| Auaunaga | OEM ma le ODM |
Tagata Polani
Talosaga
O MCB Miniature circuit breakers e fa'apolofesa ma fa'aaogaina lautele i fale, nofoaga, fa'aoga tau alamanuia, ma le fesiitaiga o le eletise.
Tulaga lelei
1. Puipuiga o le tafega pupuu ma le tafega tele
2. Malosiaga maualuga ma le vave ona pa'ū
3. La'ititi le tele: O MCB ua mamanuina ina ia laiti ma la'ititi, e faigofie ai ona fa'apipi'i ma fetaui i totonu o paneta eletise ma laupapa tufatufa.
Isi
Afifiina
12 pcs i totonu o le pusa, 240 pcs i fafo.
Fua i le pusa pito i fafo: 41*21.5*41.5 cm
Fesili ma Tali
Fa'atasi ai ma le ISO 9001, ISO14001 tusi fa'amaonia o le faiga fa'atautaia, o oloa e agavaa e tusi fa'amaonia fa'ava-o-malo CCC, CE, CB.
Maketi Autū
Sasaʻe Tutotonu, Aferika, Asia i Sautesasae, Amerika i Saute, Rusia ... ma isi
Telefoni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












