MUTAI CMTB1LE-63 4P Toega o le Taimi Fa'agaoioia o le Matāgaluega RCBO
Fa'amatalaga o le Oloa
E mafai e le CMTB1LE-63 Residual Current Operated Circuit Breaker ona puipuia tagata ma le eletise mai le te'i eletise, pu'upu'u o le eletise, ma fa'aletonu o le soona mamafa. O le RCBO e masani ona fa'aaogaina i fale fa'apisinisi ma fale nofo ai,
E ogatasi ma le tulaga faatonuina o le IEC61009-1.
| Igoa o le oloa | Masini Fa'amama Ta'avale e Fa'agaoioia ai le Taimi Toega |
| Fa'ata'ita'iga Nu. | CMTB1LE-63 4P |
| Tulaga Masani | IEC61009-1 |
| Taimi fa'atulagaina I totonu (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Tagata Polani | 4P |
| Voltage fa'atulagaina Ue (V) | 400V |
| Taimi fa'atulagaina | AC 50/60Hz |
| Malosiaga o le matagaluega pu'upu'u fa'atulagaina Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Fa'atulagaina o le voltage tete'e atu i le fa'aosofiaga Uimp | 4000V |
| Vevela o le si'osi'omaga | -20℃~+40℃ |
| Ituaiga o le fa'asa'olotoina vave | C po'o le D |
| Taimi fa'agaoioia o totoe ua fa'atulagaina I totonu | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Pi'o
Otootoga ma le fua o le faʻapipiʻiina (mm)
Tulaga lelei
1. Puipuiga o le tafega pupuu ma le tafega tele
2. Puipuiga mai te'i eletise: O se mea e taofi ai le eletise e totoe e iloa ma motusia ai fa'aletonu eletise e mafua mai i le tafe o le eletise i le eleele, e puipuia ai te'i eletise ma le pa'ū i le eletise.
3. Taimi tali vave: O nei poloka eletise ua mamanuina ina ia vave ona pa'ū, e masani lava i totonu o se vaega itiiti o le sekone, pe a iloa se faaletonu eletise.
Tagata Polani
Talosaga
O MCB Miniature circuit breakers e fa'apolofesa ma fa'aaogaina lautele i fale, nofoaga, fa'aoga tau alamanuia, ma le fesiitaiga o le eletise.
Isi
Afifiina
1 pcs i le pusa i totonu, 20 pcs i le pusa i fafo.
Fua i le pusa pito i fafo: 41*21.5*41.5 cm
Maketi Autū
O loʻo faʻamamafa faapitoa e le MUTAI Electric le tautua atu i maketi i Sasaʻe Tutotonu, Aferika, Asia i Sautesasae, Amerika i Saute, ma Rusia... ma isi
Aiseā e filifili ai i matou
Telefoni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












