CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB Miniature Circuit Breaker
Fa'amatalaga o le Oloa
O le CMTB1-63 miniature circuit breaker e iai le puipuiga mai le short circuit ma le overload, e mafai fo'i ona fa'aaogaina e fai ma auala e fa'aliliu ai ma fa'aliliu ai le eletise. O le MCB e iai ona foliga fa'apitoa o le fausaga, fa'atuatuaina o le fa'atinoga, maualuga le gafatia e motusia ai, foliga matagofie ma isi mea fa'apena. O le atigi ma vaega e faia i mea e tete'e atu i le pa'i, malosi le tete'e atu i le afi.
| Igoa o le oloa | MCB |
| Fa'ata'ita'iga NUMERA. | CMTB1-63 1P |
| Tulaga Masani | IEC60898-1 |
| Tusi Faamaonia | CE |
| Taimi fa'atulagaina I totonu (A) | 1-63A |
| Tagata Polani | 1P |
| Voltage fa'atulagaina Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Taimi fa'atulagaina | AC 50/60Hz |
| Malosiaga o le matagaluega pu'upu'u fa'atulagaina Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Fa'atulagaina o le voltage tete'e atu i le fa'aosofiaga Uimp | 4000V |
| Vevela o le si'osi'omaga | -20℃~+40℃ |
| Ituaiga o le fa'asa'olotoina vave | Ituaiga C po'o le Ituaiga D |
| Lanu | Lanu pa'epa'e |
| Auaunaga | OEM ma le ODM |
Pi'o
Tagata Polani
Tulaga lelei
1. Puipuiga o matagaluega mai le tafega o le eletise pupuu
2. Puipuiga o matagaluega faasaga i le soona tele o le eletise
3. Manaia le mamanu ma faigofie ona faʻapipiʻi
Talosaga
E fa'aaogaina lautele MCB Miniature circuit breakers i fale, nofoaga, fale gaosi oloa, felauaiga eletise...ma isi mea faapena.
Isi
Afifiina
12 pcs i totonu o le pusa, 240 pcs i fafo.
Fua i le pusa pito i fafo: 41*21.5*41.5 cm
Maketi Autū
Sasaʻe Tutotonu, Aferika, Asia i Sautesasae, Amerika i Saute, Maketi a Rusia... ma isi
Aiseā e filifili ai i matou
Telefoni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













