MUTAI CMTB1-63H 2P mini MCB Miniature Circuit Breaker
Fa'amatalaga o le Oloa
E masani ona fa'aaogaina le miniature circuit breaker CMTB1-63 i faiga eletise mo le puipuiga mai le soona fa'aaogaina ma le pupuu o le eletise, e mafai fo'i ona fa'aaogaina le MCB o se auala e fa'aliliuina ma fa'aliliu ai le eletise. E talafeagai le miniature circuit breakers mo le tele o fa'aoga, mai fale i fale gaosi oloa, ma e masani ona fa'aaogaina i moli, fa'avevela, ma matagaluega e pulea ai afi.
| Igoa o le oloa | Mea e motusia ai matagaluega laiti |
| Fa'ata'ita'iga NUMERA. | CMTB1-63 2P |
| Tulaga Masani | IEC60898-1 |
| Tusi Faamaonia | CE |
| Taimi fa'atulagaina I totonu (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Tagata Polani | 2P |
| Voltage fa'atulagaina Ue (V) | 400/415V |
| Taimi fa'atulagaina | AC 50/60Hz |
| Malosiaga o le matagaluega pu'upu'u fa'atulagaina Icn | 6000A |
| Fa'atulagaina o le voltage tete'e atu i le fa'aosofiaga Uimp | 4000V |
| Vevela o le si'osi'omaga | -20℃~+40℃ |
| Ituaiga o le fa'asa'olotoina vave | CD |
| Lanu | Pa'epa'e ma efuefu |
| Auaunaga | OEM ma le ODM |
Tagata Polani
Talosaga
E faʻaaogaina lautele ia Miniature circuit breakers i fale, nofoaga, fale gaosi oloa, ma le fesiitaiga o le eletise.
Tulaga lelei
1. Puipuiga mai le tafega pupuu ma le tafega o le eletise, e mafai foi ona faʻaaogaina o se fesiitaiga ma le liua e le masani ai o le faiga o le eletise.
2. La'ititi le tele: O MCB ua mamanuina ina ia laiti ma la'ititi, e faigofie ai ona fa'apipi'i ma fetaui i totonu o paneta eletise ma laupapa tufatufa.
3. Vave ona pa'ū: Ua mamanuina MCB e vave ona pa'ū pe a soona fa'aaogāina le eletise pe pu'upu'u fo'i le eletise, lea e fesoasoani e puipuia ai le fa'aleagaina o masini eletise ma lamatiaga e ono tula'i mai i tagata.
4. Malosiaga tele e malepe ai
Isi
Afifiina
6 pcs i totonu o le pusa, 120 pcs i fafo.
Fua i le pusa pito i fafo: 41*21.5*41.5 cm
Fesili ma Tali
Fa'atasi ai ma le ISO 9001, ISO14001 tusi fa'amaonia o le faiga fa'atautaia, o oloa e agavaa e tusi fa'amaonia fa'ava-o-malo CCC, CE, CB.
Maketi Autū
E taula'i le MUTAI Electric i Sasa'e Tutotonu, Aferika, Asia i Sautesasa'e, Amerika i Saute, ma le Maketi a Rusia.
Telefoni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












