CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Miniature Circuit Breaker mo le PV o le la
Fa'amatalaga o le Oloa
O le CMTB1-63 DC MCB miniature circuit breakers e iai le galuega e puipuia ai masini eletise ma isi masini avega mai le soona mamafa ma faʻafitauli o le puʻupuʻu o le eletise, e mafai foʻi ona puipuia le saogalemu o le matagaluega. O le tele o DC MCB e faʻaaogaina nisi o faiga eletise tuusaʻo e pei o le malosiaga fou, PV o le la, ma isi. O tulaga voltage o le DC MCB e masani lava mai le DC 12V-1000V, ma o le eletise faʻatulagaina e mafai ona oʻo atu i le 63A.
| Tulaga Masani | IEC/EN 60947-2 |
| Taimi fa'atulagaina I totonu (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Tagata Polani | 1P |
| Voltage fa'atulagaina Ue (V) | 250V |
| Taimi fa'atulagaina | 50/60Hz |
| Malosiaga o le matagaluega pu'upu'u fa'atulagaina Icn | 6000A |
| Vevela o le si'osi'omaga | -20℃~+70℃ |
| Ituaiga pi'o | C |
| Tulaga o le filogia | 3 |
| Maualuga | ≤ 2000m |
| Malosiaga sili ona maualuga o uaea | 25 mita |
| Fa'apipi'iina | 35mm DIN Rail |
| Ituaiga laina e ulufale mai | Pito i luga |
Tulaga lelei
1. Puipui le masini mai le tafe pu'upu'u ma le tafe so'ona tele.
2. Laʻititi le Tele: O masini eletise eletise DC ua mamanuina ina ia laʻititi ma sefe ai le avanoa, ma avea ai ma mea lelei mo le faʻaaogaina i paneta eletise ma masini laiti.
3. Faigofie ona Fa'apipi'i: O DC MCB ua mamanuina mo le faigofie ona fa'apipi'i ma e mafai ona fa'apipi'i i luga o ala DIN pe tu'usa'o i luga o se paneli.
Tagata Polani
Talosaga
O le DC MCB Miniature circuit breaker e faʻaaogaina lautele i nisi o faiga eletise tuusaʻo e pei o le malosiaga fou, PV o le la, ma isi.
Isi
Afifiina
12 pcs i totonu o le pusa, 240 pcs i fafo.
Fua i le pusa pito i fafo: 41*21.5*41.5 cm
Fesili ma Tali
Fa'atasi ai ma le ISO 9001, ISO14001 tusi fa'amaonia o le faiga fa'atautaia, ma o oloa e agavaa e tusi fa'amaonia fa'ava-o-malo CCC, CE, CB.
Maketi Autū
E taula'i le MUTAI Electric i Sasa'e Tutotonu, Aferika, Asia i Sautesasa'e, Amerika i Saute, ma le Maketi a Rusia.
Aiseā e filifili ai i matou
Telefoni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









