CMTB1-63DC 4P DC Solar MCB Miniature Circuit Breaker
Fa'amatalaga o le Oloa
E mafai e le CMTB1-63 DC MCB miniature circuit breaker ona puipuia masini eletise ma isi masini avega mai le soona mamafa ma faʻafitauli o le puʻupuʻu, ma puipuia le saogalemu o le matagaluega. O le tele o DC MCB e faʻaaogaina nisi o faiga eletise tuusaʻo e pei o le malosiaga fou, PV o le la, ma isi. O tulaga voltage o le DC MCB e masani lava mai le DC 12V-1000V, ma o le eletise faʻatulagaina e mafai ona oʻo atu i le 63A.
| Tulaga Masani | IEC/EN 60947-2 |
| Taimi fa'atulagaina I totonu (A) | 1A - 63A |
| Tagata Polani | 4P |
| Voltage fa'atulagaina Ue (V) | 1000V |
| Taimi fa'atulagaina | 50/60Hz |
| Malosiaga o le matagaluega pu'upu'u fa'atulagaina Icn | 6000A |
| Vevela o le si'osi'omaga | -20℃~+70℃ |
| Ituaiga pi'o | C |
| Tulaga o le filogia | 3 |
| Maualuga | ≤ 2000m |
| Malosiaga sili ona maualuga o uaea | 25 mita |
| Fa'apipi'iina | 35mm DIN Rail |
| Ituaiga laina e ulufale mai | Pito i luga |
Tulaga lelei
1. Puipuiga o matagaluega mai le tafega o le eletise pupuu
2. Puipuiga o matagaluega faasaga i le soona tele o le eletise
3. Malosiaga tele e malepe ai
4. Manaia le mamanu ma faigofie ona faʻapipiʻi
Tagata Polani
Talosaga
O le DC MCB Miniature circuit breakers MCB e fa'aaogaina lautele i nisi o faiga eletise tuusa'o e pei o le malosiaga fou, PV o le la, ma isi.
Isi
Afifiina
3 fasi i totonu o le pusa, 60 fasi i fafo o le pusa.
Fua i le pusa pito i fafo: 41*21.5*41.5 cm
Fesili ma Tali
Fa'atasi ai ma le ISO 9001, ISO14001 tusi fa'amaonia o le faiga fa'atautaia, o oloa e agavaa e tusi fa'amaonia fa'ava-o-malo CCC, CE, CB.
Maketi Autū
E taula'i le MUTAI Electric i Sasa'e Tutotonu, Aferika, Asia i Sautesasa'e, Amerika i Saute, ma le Maketi a Rusia.
Aiseā e filifili ai i matou
Telefoni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








