CMTB1-63DC 2P DC MCB Miniature Circuit Breaker
Fa'amatalaga o le Oloa
E mafai e le CMTB1-63 DC MCB miniature circuit breaker ona puipuia masini eletise ma isi masini avega mai le soona mamafa ma faʻafitauli o le puʻupuʻu, ma puipuia le saogalemu o le matagaluega. O le tele o DC MCB e faʻaaogaina nisi o faiga eletise tuusaʻo e pei o faiga eletise o le la, faiga faaleoleo maa, malosiaga fou, ma isi mea faapena.
O DC miniature circuit breakers o se fofo faʻatuatuaina ma taugofie mo le puipuia o matagaluega DC mai faʻaletonu eletise, ma o lo latou laʻititi, vave ona paʻu, ma le maualuga o le gafatia e motusia ai e avea ai ma filifiliga lauiloa i le tele o faʻaoga.
O tulaga voltage o le DC MCB e masani lava mai le DC 12V-1000V, ma o le eletise fa'atulagaina e mafai ona o'o atu i le 63A.
| Tulaga Masani | IEC/EN 60947-2 |
| Taimi fa'atulagaina I totonu (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Tagata Polani | 2P |
| Voltage fa'atulagaina Ue (V) | 500V |
| Taimi fa'atulagaina | 50/60Hz |
| Malosiaga o le matagaluega pu'upu'u fa'atulagaina Icn | 6000A |
| Vevela o le si'osi'omaga | -20℃~+70℃ |
| Ituaiga pi'o | C |
| Tulaga o le filogia | 3 |
| Maualuga | ≤ 2000m |
| Malosiaga sili ona maualuga o uaea | 25 mita |
| Fa'apipi'iina | 35mm DIN Rail |
| Ituaiga laina e ulufale mai | Pito i luga |
Tulaga lelei
1. Vave Ona Pa'ū: O MCB DC ua mamanuina ina ia vave ona pa'ū pe a tupu se fa'aletonu eletise, lea e fesoasoani e puipuia ai le fa'aleagaina o masini ma uaea.
2. Malosiaga Maualuga e Motusia ai: O lo'o maua MCB DC i le tele o gafatia e motusi ai, o lona uiga e mafai ona latou taulimaina le maualuga o le eletise e aunoa ma le pa'ū.
3. Fa'atinoga Fa'atuatuaina: O MCB DC ua mamanuina e tu'uina atu le fa'atinoga fa'atuatuaina ma faifai pea i se olaga umi, lea e fesoasoani e fa'aitiitia ai tau o tausiga ma le suia.
4. Faigofie ona Fa'apipi'i: O DC MCB ua mamanuina mo le faigofie ona fa'apipi'i ma e mafai ona fa'apipi'i i luga o ala DIN pe tu'usa'o i luga o se paneli.
Tagata Polani
Talosaga
O le DC MCB Miniature circuit breakers MCB e fa'aaogaina lautele i nisi o faiga eletise tuusa'o e pei o le malosiaga fou, PV o le la, ma isi.
Isi
Afifiina
6 pcs i totonu o le pusa, 120 pcs i fafo.
Fua i le pusa pito i fafo: 41*21.5*41.5 cm
Fesili ma Tali
Fa'atasi ai ma le ISO 9001, ISO14001 tusi fa'amaonia o le faiga fa'atautaia, o oloa e agavaa e tusi fa'amaonia fa'ava-o-malo CCC, CE, CB.
Maketi Autū
E taula'i le MUTAI Electric i Sasa'e Tutotonu, Aferika, Asia i Sautesasa'e, Amerika i Saute, ma le Maketi a Rusia.
Aiseā e filifili ai i matou
1. E silia ma le 10 tausaga o lo'u poto masani i le gaosia o oloa e pei o le MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... ma isi.
2. Ua maeʻa le filifili o pisinisi mai le gaosiga o vaega e oʻo atu i le faʻapotopotoga atoa o oloa, faʻataʻitaʻiina ma le pulea masani.
3. Faatasi ai ma le ISO 9001, ISO14001 tusi faamaonia o le faiga pulega, o oloa ua agavaa e tusi faamaonia faavaomalo CCC, CE, CB.
4. 'Au fa'apitoa fa'apolofesa, e mafai ona tu'uina atu auaunaga OEM ma ODM, e mafai ona tu'uina atu tau fa'atauva.
5. Taimi fa'ao'oina vave ma auaunaga lelei pe a uma le fa'atau atu.
Telefoni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










