CMTB1-63DC 3P DC Solar MCB Miniature Circuit Breaker
Fa'amatalaga o le Oloa
E maua le CMTB1-63 DC MCB miniature circuit breaker i le tele o lapopoa ma tulaga eseese, ma e mafai ona faʻaaogaina i le tele o faʻaoga, e aofia ai faiga o le eletise mai le la, faiga o le faʻalagolago i maa, faiga o le gataifale ma taavale, ma masini faʻapisinisi.
O tulaga voltage o le DC MCB e masani lava mai le DC 12V-1000V, ma o le eletise fa'atulagaina e mafai ona o'o atu i le 63A.
| Tulaga Masani | IEC/EN 60947-2 |
| Taimi fa'atulagaina I totonu (A) | 1A- 63A |
| Tagata Polani | 3 |
| Voltage fa'atulagaina Ue (V) | 750V |
| Taimi fa'atulagaina | 50/60Hz |
| Malosiaga o le matagaluega pu'upu'u fa'atulagaina Icn | 6000A |
| Vevela o le si'osi'omaga | -20℃~+70℃ |
| Ituaiga pi'o | C |
| Tulaga o le filogia | 3 |
| Maualuga | ≤ 2000m |
| Malosiaga sili ona maualuga o uaea | 25 mita |
| Fa'apipi'iina | 35mm DIN Rail |
| Ituaiga laina e ulufale mai | Pito i luga |
Tulaga lelei
1. Puipuiga mai le Soona Uta ma le Pu'upu'u o le Ta'avale
2. Uiga o le Malepelepe: E ese le uiga o le malepelepe o le eletise mai le DC MCB nai lo le AC MCB ona o le eseesega o le natura o le eletise DC.
3. Fua Fa'atatau o le Voltage: O MCB DC e iai le fua fa'atatau o le voltage e fa'apitoa mo matagaluega DC, e masani lava ona amata mai le 12V i le 1000V DC.
4. Fa'alavelaveina o le Arc: O DC MCB ua mamanuina e fa'alavelaveina ai le DC arcs, lea e ese le amio nai lo le AC arcs.
Tagata Polani
Talosaga
O le DC MCB Miniature circuit breakers e faʻaaogaina lautele i nisi o faiga eletise tuusaʻo, e pei o le malosiaga fou, PV o le la, laʻau eletise ma fale gaosi oloa ... ma isi mea faapena.
Isi
Afifiina
4 pcs i le pusa i totonu, 80 pcs i le pusa i fafo.
Fua i le pusa pito i fafo: 41*21.5*41.5 cm
Fesili ma Tali
Fa'atasi ai ma le ISO 9001, ISO14001 tusi fa'amaonia o le faiga fa'atautaia, o oloa e agavaa e tusi fa'amaonia fa'ava-o-malo CCC, CE, CB.
Maketi Autū
E taula'i le MUTAI Electric i Sasa'e Tutotonu, Aferika, Asia i Sautesasa'e, Amerika i Saute, ma le Maketi a Rusia.
Aiseā e filifili ai i matou
Telefoni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











