MUTAI CMTB1LE-63 3P Toega o le Taimi Fa'agaoioia o le Matāgaluega RCBO
Fa'amatalaga o le Oloa
O le Residual Current Circuit Breaker ma le Puipuiga o le Overcurrent (RCBO) o se masini saogalemu eletise e tuufaatasia ai galuega a se masini o le residual current (RCD) ma se miniature circuit breaker (MCB) i totonu o le iunite e tasi.
E mafai e le CMTB1LE-63 Residual Current Operated Circuit Breaker ona puipuia tagata ma le eletise mai le te'i eletise, pu'upu'u o le eletise, ma fa'aletonu o le soona mamafa. O le RCBO e masani ona fa'aaogaina i fale fa'apisinisi ma fale nofo ai. E ogatasi ma le tulaga fa'atonuina o le IEC61009-1.
| Igoa o le oloa | RCBO Residual Current Operated Circuit Breaker |
| Fa'ata'ita'iga Nu. | CMTB1LE-63 3P |
| Tulaga Masani | IEC61009-1 |
| Taimi fa'atulagaina I totonu (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Tagata Polani | 3P |
| Voltage fa'atulagaina Ue (V) | 400V |
| Taimi fa'atulagaina | AC 50/60Hz |
| Malosiaga o le matagaluega pu'upu'u fa'atulagaina Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Fa'atulagaina o le voltage tete'e atu i le fa'aosofiaga Uimp | 4000V |
| Vevela o le si'osi'omaga | -20℃~+40℃ |
| Ituaiga o le fa'asa'olotoina vave | CD |
| Taimi fa'agaoioia o totoe ua fa'atulagaina I totonu | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Pi'o
Otootoga ma le fua o le faʻapipiʻiina (mm)
Tulaga lelei
1. Puipuiga o matagaluega e faasaga i le tafe pupuu, tafe tele ma le puipuiga o le tafe o le eleele
2. Faigofie ona faʻapipiʻi: O RCBO e masani ona laʻititi ma faigofie ona faʻapipiʻi, ma avea ai ma mea lelei mo le faʻaaogaina i avanoa laiti poʻo vaega vaapiapi.
Tagata Polani
Talosaga
O MCB Miniature circuit breakers e fa'apolofesa ma fa'aaogaina lautele i fale, nofoaga, fa'aoga tau alamanuia, ma le fesiitaiga o le eletise.
Isi
Afifiina
2 fasi i totonu o le pusa, 40 fasi i fafo o le pusa.
Fua i le pusa pito i fafo: 41*21.5*41.5 cm
Maketi Autū
E taula'i le MUTAI Electric i Sasa'e Tutotonu, Aferika, Asia i Sautesasa'e, Amerika i Saute, ma le Maketi a Rusia.
Aiseā e filifili ai i matou
Telefoni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













