MUTAI CMTB1LE-63 2P Toega o le Taimi Fa'agaoioia o le Matāgaluega RCBO
Fa'amatalaga o le Oloa
E puipuia e le RCBO mai lamatiaga o le te'i eletise ma afi e mafua mai i faaletonu o le eleele ma le soona tafe o le eletise. E iloa ma motusia ai le tafe o le eletise i le eleele, e masani ona ta'ua o le tafe o le eletise totoe, lea e mafai ona tupu ona o uaea leaga, faaleagaina o le insulation, po o masini eletise leaga. E le gata i lea, e puipuia foi mai le soona tafe o le eletise, lea e mafai ona mafua mai i ni taamilosaga pupuu po o ni taamilosaga ua soona tele.
E masani ona faʻaaogaina RCBO i fale nofomau ma fale faʻapisinisi, faʻapea foʻi ma fale gaosi oloa. E aoga tele i tulaga e manaʻomia ai le puipuiga o matagaluega taʻitasi, e pei o umukuka, faletaʻele, ma isi nofoaga e ono paʻi atu ai masini eletise i le vai.
| Igoa o le oloa | RCBO Residual Current Operated Circuit Breaker |
| Fa'ata'ita'iga Nu. | CMTB1LE-63 2P |
| Tulaga Masani | IEC61009-1 |
| Taimi fa'atulagaina I totonu (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Tagata Polani | 2P |
| Voltage fa'atulagaina Ue (V) | 230V |
| Taimi fa'atulagaina | AC 50/60Hz |
| Malosiaga o le matagaluega pu'upu'u fa'atulagaina Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Fa'atulagaina o le voltage tete'e atu i le fa'aosofiaga Uimp | 4000V |
| Vevela o le si'osi'omaga | -20℃~+40℃ |
| Ituaiga o le fa'asa'olotoina vave | CD |
| Taimi fa'agaoioia o totoe ua fa'atulagaina I totonu | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Pi'o
Otootoga ma le fua o le faʻapipiʻiina (mm)
Tulaga lelei
1. Puipuiga o matagaluega mai le tafega o le eletise pupuu
2. Puipuiga o matagaluega faasaga i le soona tele o le eletise
3. Puipuiga o le puipuiga mai le tafe o le eleele
Tagata Polani
Talosaga
E faʻaaogaina lautele le MCB i fale, nofoaga, fale gaosi oloa, ma le fesiitaiga o le eletise.
Isi
Afifiina
3 fasi i totonu o le pusa, 60 fasi i fafo o le pusa.
Fua i le pusa pito i fafo: 41*21.5*41.5 cm
Maketi Autū
Sasaʻe Tutotonu, Aferika, Asia i Sautesasae, Amerika i Saute, Maketi a Rusia... ma isi
Telefoni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












